آگهی تبلیغاتی
آگهی تبلیغاتی

توضیحات آگهی

خدمات طراحی و تولید محتوا و پشتیبانی سایت و شبکه

شرکت رستاک سامانه ویرا فعال در زمینه فناوری اطلاعات از سال 1383 با تجربه و دانش منسجم موفق به کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز در طول مدت فعالیت حرفه‌ای خود شده است، مهمترین ویژگی ما ارائه‌ی خدمات مشتری محور با کیفیت در اجرا، هزینه‌ی مناسب و رعایت زمان‌بندی است. این مجموعه متشکل از کارگروه ارزیابی، طراحی، گرافیک، سناریونویسی، برنامه‌نویسان، کارشناسان شبکه و مشاورین تجارت‌آنلاین و کسب و کار مبتنی بر فناوری‌اطلاعات و ارتباطات بوده که در کنار هم سبب تولید پروژه‌هایی خلاقانه شده که رضایت و خرسندی مشتریان عزیز را به‌همراه داشته است. شما در همکاری با ما علاوه بر بهره‌مندی از یک روال کار حرفه‌ای، آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را، با ما تجربه‌ خواهید کرد.
خدمات شرکت رستاک سامانه ویرا
سرویس ایمیل سازمانی : یک سرویس کارآمد و حرفه ای برای شرکت ها و سازمان ها به جهت سهولت در ارتباطات و افزایش جایگاه شرکت و سازمان در بستر های مختلف همچون : Microsodt Exchange، SmarterMail، IceWarp و … با امکان استفاده در سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف.
• طراحی نرم افزار سفارشی : تولید نرم افزار کارامد در مراحل نیاز سنجی، طراحی و برنامه نویسی، پیاده سازی، تست و ارزیابی، استقرار و توسعه، آموزش و پشتیبانی.
• طراحی سایت: طراحی و پیاده سازی انواع سایت های اینترنتی شخصی، شرکتی، فروشگاهی و سازمانی به صورت پویا
• پشتیبانی شبکه: پشتیبانی حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری با اهداف استخراج طرح شبکه، شناخت مشکلات و مسائل امنیتی، پشتیبان گیری مستمر اطلاعات حساس، ارائه راه کارهای توسعه و نگهداری سرورها، به روز رسانی سیستم ها و نرم افزار های موجود در شبکه ، ارائه خدمات پشتیبانی و گزارش مستمر و دوره ای، مستند سازی و ارائه خدمات آموزشی.
• خدمات طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مانند : پسیو و کابل کشی و سوکت، اتاق سرور، مودم ها، سوییچ ها، روتر ها و فایروال های شبکه
• ارایه راهکارها و خدمات ICT بصورت موردی و یا قراردادی همچون : تلفن Voip، ERP، CRM، HR
• راهکارهای Video Surveillance نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته باکیفیت و امکان پشتیبانی از مکانهای مختلف و مشاهده 24 ساعته توسط مدیران و مسئولین.
• ویدیو کنفرانس: کنفرانس ویدیویی این امکان را فراهم میکند که دو یا چند نفر به صورت همزمان از موقعیت های مکانی متفاوت از نظر جغرافیایی بتوانند به صورت صوتی و تصویری همزمان مکالمه داشته باشند.
مجوزها و گواهی های شرکت رستاک سامانه ویرا
 مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
 گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیک از شورای عالی انفورماتیک ،معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری

خلاصه
این مجموعه متشکل از کارگروه ارزیابی، طراحی، گرافیک، سناریونویسی، برنامه‌نویسان، کارشناسان شبکه و مشاورین تجارت‌آنلاین و کسب و کار مبتنی بر فناوری‌اطلاعات و ارتباطات بوده که در کنار هم سبب تولید پروژه‌هایی خلاقانه شده که رضایت و خرسندی مشتریان عزیز را به‌همراه داشته است. شما در همکاری با ما علاوه بر بهره‌مندی از یک روال کار حرفه‌ای، آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را، با ما تجربه‌ خواهید کرد.خدمات شرکت رستاک سامانه ویرا سرویس ایمیل سازمانی : یک سرویس کارآمد و حرفه ای برای شرکت ها و سازمان ها به جهت سهولت در ارتباطات و افزایش جایگاه شرکت و سازمان در بستر های مختلف همچون : Microsodt Exchange، SmarterMail، IceWarp و … با امکان استفاده در سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف. طراحی نرم افزار سفارشی : تولید نرم افزار کارامد در مراحل نیاز سنجی، طراحی و برنامه نویسی، پیاده سازی، تست و ارزیابی، استقرار و توسعه، آموزش و پشتیبانی.
طراحی سایت: طراحی و پیاده سازی انواع سایت های اینترنتی شخصی، شرکتی، فروشگاهی و سازمانی به صورت پویا پشتیبانی شبکه: پشتیبانی حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری با اهداف استخراج طرح شبکه، شناخت مشکلات و مسائل امنیتی، پشتیبان گیری مستمر اطلاعات حساس، ارائه راه کارهای توسعه و نگهداری سرورها، به روز رسانی سیستم ها و نرم افزار های موجود در شبکه ، ارائه خدمات پشتیبانی و گزارش مستمر و دوره ای، مستند سازی و ارائه خدمات آموزشی. خدمات طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مانند : پسیو و کابل کشی و سوکت، اتاق سرور، مودم ها، سوییچ ها، روتر ها و فایروال های شبکه، ارایه راهکارها و خدمات ICT بصورت موردی و یا قراردادی همچون : تلفن Voip، ERP، CRM، HR ،راهکارهای Video Surveillance نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته باکیفیت و امکان پشتیبانی از مکانهای مختلف و مشاهده 24 ساعته توسط مدیران و مسئولین. ویدیو کنفرانس: کنفرانس ویدیویی این امکان را فراهم میکند که دو یا چند نفر به صورت همزمان از موقعیت های مکانی متفاوت از نظر جغرافیایی بتوانند به صورت صوتی و تصویری همزمان مکالمه داشته باشند.مجوزها و گواهی های شرکت رستاک سامانه ویرا،گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیک از شورای عالی انفورماتیک ،معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری